Robert Szkoda

OKRĘG NR 1

Informacje o kandydacie

Szanowni mieszkańcy Knurowa.

Nazywam się Robert Szkoda. Od urodzenia mieszkam w Knurowie. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem. Mam dwie nastoletnie córki. Na co dzień pracuję w Katowicach w firmie telekomunikacyjnej.

Najważniejszą wartością dla mnie jest rodzina. Dlatego też, wolny czas staram się spędzać aktywnie i wspólnie z rodziną. Moje pasje to fotografia oraz wędrówki górskie.
Jest to mój pierwszy start w wyborach do Rady Miasta w Knurowie. Tematy, którymi chciałbym się zająć w przyszłej Radzie Miasta to głównie sport, kultura, promocja miasta oraz bezpieczeństwo mieszkańców.

Mamy w naszym mieście wiele talentów indywidualnych, ale także zespołów, które reprezentują nasze miasto na różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych i sportowych, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Warto inwestować w takie osoby i instytucje, które pomagają rozwijać się młodym talentom.

Ponieważ wspólnie z żoną staramy się spędzać czas aktywnie, próbujemy tą aktywnością zarazić też nasze córki. Dzięki temu chętnie korzystają one z tego co oferuje nam miasto, m.in. baseny, ścieżki rowerowe, boiska, a zimą lodowisko.

W ostatnim czasie powstało w Knurowie wiele miejsc, w których można naprawdę spędzić czas aktywnie, m.in. na rolkach, wrotkach, rowerze czy siłowniach. Jednak wiem, że nadal to jeszcze za mało i wciąż jest potrzeba budowy takich właśnie miejsc na terenie naszego miasta.

Ważne jest też dla mnie bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta. I to nie tylko bezpieczeństwo na naszych drogach, ale także na osiedlach, placach zabaw czy w każdym miejscu naszego wspólnego miasta. Myślę, że rozbudowa monitoringu miejskiego w znaczny sposób poprawiłaby bezpieczeństwo – nas mieszkańców.

Cieszę się, że dostałem szansę, aby zrobić coś dobrego dla Knurowa i jego mieszkańców. Liczę na Państwa poparcie. Z góry dziękuję za Państwa głos.

Granice okręgu wyborczego

Ulice: Lotników, Marynarzy, Piłsudczyków, 26 Stycznia, Wincentego Witosa, Aleja Lipowa, Dywizjonu 303, Władysława Sikorskiego, Jerzego Ziętka, Saperów, Legionów, Ułanów, Szarych Szeregów, Szpitalna od nr 24 do 32, Szpitalna 29, Armii Krajowej, Jedności Narodowej, Kapelanów Wojskowych, Wiosenna, Letnia, Deszczowa, Jesienna, Zimowa, Przedwiośnia