Joanna Zawadzka

OKRĘG NR 4

Informacje o kandydacie

Mieszkanka Szczygłowic, nauczyciel MSP4 w Knurowie, mężatka, mama trójki dzieci (19, 18 i 14 lat). Oddana rodzinie i pracy zawodowej, nieobojętna na problemy społeczne. Zainteresowania: sport, dobra książka, muzyka, film.

W swoim życiu cieszę się sukcesami rodzinnymi i zawodowymi. Praca nauczyciela daje mi satysfakcję i uznanie społeczne. Swoje osiągnięcia zawdzięczam ciężkiej pracy i determinacji w dążeniu do celu oraz pozytywnemu nastawieniu do życia. W rozmowach z mieszkańcami i rodzicami dzieci często słyszę o problemach naszego środowiska. Szczygłowice od lat nie cieszą się dobrą opinią.

Chciałabym, aby nasze osiedle było miejscem przyjaznym, godnym do życia.

Granice okręgu wyborczego

Ulice: Bojowa, Graniczna, Jagielnia, dr. Henryka Jordana, Wojciecha Korfantego, Krótka, Leśna, Juliusza Ligonia, Feliksa Michalskiego, Nowy Dwór, Powstańców, Rybnicka, Sadowa, Słoneczna, Starowiejska, Stawowa, Szkolna, Szybowa, Piotra Ściegiennego, Zielona, Zwycięstwa, Aleja Piastów, Górnicza, Lignozy, Stanisława Staszica, Sztygarska, Wieczorka, Jana Kilińskiego, Hugo Kołłątaja, Marii Konopnickiej, Książenicka, Parkowa, Stefana Żeromskiego, Cicha, Grunwaldzka, Jana Matejki, Niepodległości, Polna, Walentego Rakoniewskiego, Ustronie Leśne, Wilsona od nr 34 do 131, Wzgórze, Kościelna